Hakkımızda

Hedefimiz Daima:

null

Hakkımızda

 

Uzun yıllar reklam sektöründe faaliyet gösteren Medyanet Grup bünyesindeki markalardan biri olan Nurline Mobilya, Modüler ev ve Ofis Mobilyaları ile firmanıza ve evinize  görsel bütünlük kazandıracak en uygun çözümlerini sunmaktadır.Gerek imalat aşamasında gerek satış aşamasındaki gereksiz ve şişirilmiş maaliyet kalemlerini ortadan kaldırarak, kaliteden ödün vermeden pratik, şık ve ekonomik ürünler sunmaktayız.

Sizlerden güç ve destek alarak çıktığımız bu yolda, sizlerin tavsiyelerinin yolumuzu aydınlatacağını düşünüyoruz…

Neler Yapıyoruz? 

Türkiye’nin dört bir yanından özenle seçtiğimiz ürünler ve keyifle tasarladığımız Nurline imzalı koleksiyonlarımızla yaşamın tüm renklerini evine getiriyoruz. Bunu yaparken enerjik ekibimiz, ilham veren iç mimarlarımız ve güçlü teknolojimizle en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

İç mimarlarımız tarafından özenle seçilen koleksiyonumuz ile yaşam alanınıza keyif ve mutluluk katmak için çalışıyoruz. Direkt olarak ürettiğimiz mobilya ve dekorasyon ürünlerini size en uygun fiyatlarla sunuyor ve üretimden evinize kadar teslimatını güvenle gerçekleştiriyoruz.

Ürettiğimiz tüm ürünler  Nurline Mobilya’nın İstanbul fabrikasında % 100 yerli malzemeler kullanarak ve Uluslararası E1 normlarına uygun ISO 9001 Kalite belgeli kanserojen madde içermeyen  malzemeler ile TSE standartlarına uygun ölçülerde sizin için özel üretilmektedir.